SIDEBORD/SKÅP, teak, andra hälften av 1900-talet.

16813. SIDEBORD/SKÅP, teak, andra hälften av 1900-talet.

Nyckel finns.
Längd 156,5 , bredd 43, höjd ca 109 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Bruksslitage.

Antal besök: 962