SILVERFÖREMÅL, 2 delar, gräddkanna och sockerskål.

168110. SILVERFÖREMÅL, 2 delar, gräddkanna och sockerskål.

Empirestil invändigt förgyllda. 1919 respektive 1922. 412 gram.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 595