THOMAS HAFSTRÖM. Olja på duk.

THOMAS HAFSTRÖM. Olja på duk.
1681074. THOMAS HAFSTRÖM. Olja på duk.

Surrealistisk kompensation, signerad och daterad -80, 55x46 cm.

Slitage samt mindre färgbortfall.

Thomas Hafström (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Thomas Hafström (Född 1954)

Antal besök: 263