PETER RONA. "På isen vid Jägaråsen, Köping". Olja på duk. Signerad och daterad -91.

168102. PETER RONA. "På isen vid Jägaråsen, Köping". Olja på duk. Signerad och daterad -91.

90 x 115 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 115 cm.

Antal besök: 3 577