Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
PETER RONA. "På isen vid Jägaråsen, Köping". Olja på duk. Signerad och daterad -91.
168102. PETER RONA. "På isen vid Jägaråsen, Köping". Olja på duk. Signerad och daterad -91.
90 x 115 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
90 x 115 cm.
Gomér & Andersson Linköping
3 276