TAKLAMPA, mässing, glaskupor, 1900-talets andra hälft.

16806. TAKLAMPA, mässing, glaskupor, 1900-talets andra hälft.

Tot höjd ca 66 cm.

Bruksslitage. Enstaka mindre nagg på kupor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot höjd ca 66 cm.

Antal besök: 703