KORGSTOL.

KORGSTOL.
1680523. KORGSTOL.

Flätad rotting.

Bruksslitage. Ställvis skador på flätning.

Gör en kostnadsfri värdering!
1680523. KORGSTOL.

Flätad rotting.

Antal besök: 452