JAMES CHARLES. Flodlandskap med musselplockare, olja på duk, signerad och daterad 1889.

30 x 74 cm.

restaurerad.

30 x 74 cm.

restaurerad.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1680466
Antal besök: 97