PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat halsband ,armband, armbandsur med mera. 1900-tal.

16799. PARTI BIJOUTERIER M M. Bland annat halsband ,armband, armbandsur med mera. 1900-tal.

Blandade bijouterier bland annat halsband i malakit. Armbandsur med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 008