SILVER MÅNSTEN ÖRHÄNGEN SIGNERADE LA LUNA DESIGN.

1679568. SILVER MÅNSTEN ÖRHÄNGEN SIGNERADE LA LUNA DESIGN.

Örhängena är gjorda av 925 silver och stämplade och har La Luna-logotypen av Bernhard Conradt Idar-Oberstein.
Polerade silverblå iriserande månstendroppar är rörligt upphängda på långsträckta suspensioner.
Längd 4,5 cm, månstenar 14 x 9 mm = 12 ct.
Vikt 5,6 gram.

mycket välbevarad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 5,6 gram.

mycket välbevarad.

Inter-Arte
Antal besök: 520