OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv. olja på duk, signerad Ferdelba.

167937. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv. olja på duk, signerad Ferdelba.

29 x 22 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 22 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 751