OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv. olja på duk, signerad Ferdelba.
167937. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stadsmotiv. olja på duk, signerad Ferdelba.
29 x 22 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 22 cm.
Nyköpings Auktionsverk
730