HÖRNSOFFA, 2 delar, vitlackerad trä, 1900-tal.

1679261. HÖRNSOFFA, 2 delar, vitlackerad trä, 1900-tal.

2-delar, soffa 180 cm, djup 43 cm, höjd 75 cm
Sidodel 123 cm, djup 43 cm, höjd 75 cm.

Slitage och fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 765