MATBORD, teak, 1950/60-tal.

MATBORD, teak, 1950/60-tal.
1679153. MATBORD, teak, 1950/60-tal.

99x990cm. Höjd 75 cm. Medföljer 2 iläggsskivor på 50 cm vardera.

Slitage, repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och fläckar.

Antal besök: 2 405