Längd 40, bredd 55, höjd 176 cm.

slitage, smärre skador, lås saknas.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Auktionshuset Kolonn
Placering
Fönster
Föremålsnr
16791
Antal besök: 262

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!