Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Längd 40, bredd 55, höjd 176 cm.

slitage, smärre skador, lås saknas.

Högsta bud:
300 SEK
Utropspris: 1 500 SEK
Slutar om:
Sålt
1 maj 2012 kl. 13:00 CEST

Budhistorik

1 1 maj kl. 12:44300 SEK

Transport: Från 1 000 SEK

Hämta på plats
0 SEK

Transport till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
1 000 SEK
Tyskland
1 000 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
Fönster
Föremålsnr
16791

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 141

Med ett konto kan du spara sökningar, minneslista föremål och lägga bud. Att bli kund går snabbt och medlemskapet är kostnadsfritt.

När du blir kund godkänner du integritetspolicyn och användarvillkoren.

Har du redan ett konto? Härligt!