Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

16791. SKÅP, 2 st, industridesign, 1900-tal.

Längd 40, bredd 55, höjd 176 cm.

slitage, smärre skador, lås saknas.

Högsta bud: 300 SEK Utropspris: 1 500 SEK

Slutar om: Sålt 1 maj 2012 kl. 13:00 CEST

Budhistorik

BudgivareTidBud
1 1 maj 2012 kl. 12:44300 SEK
Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
Fönster
Föremålsnr
16791

Transportpriser

Hämta på plats
0 SEK

Till utlämningsställe:

Sverige/Danmark/Finland
1 000 SEK
Tyskland
1 000 SEK

Vi har följande utlämningsställen:

Danmark
Köpenhamn
Finland
Helsingfors
Sverige
Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Ängelholm, Örebro
Tyskland
Berlin, Hamburg, Köln, München

Läs mer om transport.

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Email
info@kolonn.se
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 136