Auktionen är avslutad, men vi har andra intressanta föremål att bjuda på:

Längd 40, bredd 55, höjd 176 cm.

slitage, smärre skador, lås saknas.

Spinner 67273826e6c9796ea75b539cadbf9e8539db96d3529f8c1033fcf648bab5202e

Leverans: Från 106 EUR

Om slutpriset överstiger 5 000 SEK tillkommer en obligatorisk försäkring om 2 % av totala beloppet (gäller ej vid utlämning på plats).

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Falköping, Gävle, Kalmar, Linköping, Luleå, Malmö, Mölnlycke, Nyköping, Oskarshamn, Sundsvall, Umeå, Växjö, Ängelholm, Örebro
106 EUR
Finland: Helsingfors
106 EUR
Danmark: Köpenhamn
106 EUR
Tyskland: Berlin, Hamburg, Köln, München
180 EUR
Storbritannien: London
180 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortPayPalBankgiroBanköverföring

Ort
Stockholm, Sverige
Kolonn
Placering
Fönster
Föremålsnr
16791

Om auktionshuset

Namn
Auktionshuset Kolonn AB
Org.nr
556701-9129
Telefon
08-29 33 34
Hemsida
kolonn.se
Adress

Tulegatan 15
172 78 Sundbyberg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 229

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!