Halmstads Auktionskammare
Belysning & Lampor
Taklampor
TAKAMPEL, mässing, empire, 1800-talets andra hälft.
1679090. TAKAMPEL, mässing, empire, 1800-talets andra hälft.
Höjd 60 cm, diameter 42 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 60 cm, diameter 42 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
308