BANDVÄV, trä, daterad 1855.

BANDVÄV, trä, daterad 1855.
1679061. BANDVÄV, trä, daterad 1855.

Längd 85 cm, bredd 20 cm, höjd 25 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 848