AUKUSTISK GITARR, Bjärton Isabella, 1900-tal.

1678989. AUKUSTISK GITARR, Bjärton Isabella, 1900-tal.

Längd 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 069