ARMBANDSUR, Citizen quartz Seven, stål.

1678832. ARMBANDSUR, Citizen quartz Seven, stål.

Diameter 35 mm.

Bruksslitage med repor samt ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 mm.

Antal besök: 8 264