TAKARMATUR. mässing och prismor, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd utan kedja 75 cm.

167871. TAKARMATUR. mässing och prismor, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd utan kedja 75 cm.

Diameter 76 cm. Nio ljuspunkter.

Proveniens: Kinda-Ydre Sparbank.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 502