STINSLYKTA SJ 5900, 18/1900-tal.
167847. STINSLYKTA SJ 5900, 18/1900-tal.
höjd 30 cm.
två glas saknas, slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 30 cm.
två glas saknas, slitage.
Frufällans Auktionshus
1 853