MÄRKLIN SANTA FE DIESELLOK 3060 + 4060 samt rälsbuss 3016 + 4018RIGINALKARTONG.

16782. MÄRKLIN SANTA FE DIESELLOK 3060 + 4060 samt rälsbuss 3016 + 4018RIGINALKARTONG.

Fungerar.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fungerar.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 829