11 mattallrikar 24,5 cm.
12 djupa tallrikar 24 cm.
12 desserttallrikar 21 cm.
11 assietter 17,5 cm.
5 Uppläggningsfat/skål 24 - 34 cm.
1 tillbringare höjd 18 cm.
Nagg på en mattallrik. Åldersslitage.
11 mattallrikar 24,5 cm.
12 djupa tallrikar 24 cm.
12 desserttallrikar 21 cm.
11 assietter 17,5 cm.
1 tillbringare höjd 18 cm.