Auktionshuset Kolonn
Leksaker
MÄRKLIN SANTA FE DIESELLOK 3060 + 4060 samt rälsbuss 3016 + 4018RIGINALKARTONG.
16782. MÄRKLIN SANTA FE DIESELLOK 3060 + 4060 samt rälsbuss 3016 + 4018RIGINALKARTONG.
Fungerar.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Fungerar.
Slitage och skador.
Auktionshuset Kolonn
1 840