RYAMATTOR, 10 st, 1900-talets mitt/andra hälft.

167813. RYAMATTOR, 10 st, 1900-talets mitt/andra hälft.

Största mått: 167 x 112 cm.

Varierande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största mått: 167 x 112 cm.

Varierande slitage.

Antal besök: 412