SKÅLAR 4 st samt POKAL, silver. Tot vikt 242g.

16781. SKÅLAR 4 st samt POKAL, silver. Tot vikt 242g.

Skålar 4 st, stämplade bland annat GAB, första delen av 1900-talet.
Pokal, otydlig stämpel, datering 1907, höjd ca 12 cm.

Prisgravyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Prisgravyr. Bruksslitage.

Antal besök: 756