STOLAR, 4 st, Grythyttan-stil, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 85 cm, sitthöjd ca 41 cm, bredd 66 cm.

Märken, repor, fläckar, senare bemålade.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Föremålsnr
1677824
Antal besök: 1 168