STOLAR, 4 st, Grythyttan-stil, 1900-talets mitt.

1677824. STOLAR, 4 st, Grythyttan-stil, 1900-talets mitt.

Rygghöjd 85 cm, sitthöjd ca 41 cm, bredd 66 cm.

Märken, repor, fläckar, senare bemålade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 704