Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
167759. NILS ADLER-LAURENTSSON. "Natura morta". Olja på duk, uppklistrad. Signerad Laurentsson och daterad a tergo 1940.
« Tillbaka till föremålet