SOFFBORD, CFC, Silkeborg, Danmark, sannolikt Johannes Andersson, 1900-talets andra hälft.

1677338. SOFFBORD, CFC, Silkeborg, Danmark, sannolikt Johannes Andersson, 1900-talets andra hälft.

Märkt med plakett. höjd ca 53, 134x50 cm

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 685