SKÅLAR 2 st, silver, bland annat CG Hallberg. Tot vikt 310g.

16772. SKÅLAR 2 st, silver, bland annat CG Hallberg. Tot vikt 310g.

Skål, otydliga stämplar, daterad 1923, förgyld insida, diameter ca 15,5, höjd 7,5 cm.
Skål, CG Hallberg 1955, diameter ca 13, höjd 6,5 cm.

Gåvogravyr. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gåvogravyr. Bruksslitage.

Antal besök: 722