TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, rotting, 1900-tal.

1676653. TRÄDGÅRDSGRUPP, 4 delar, rotting, 1900-tal.

Soffa längd 125 cm, djup 50 cm, höjd 80 cm
Fåtöljer bredd 68 cm, djup 50 cm, höjd 80 cm
Soffbord 100x60 cm, höjd 43 cm.

Slitage, ställvis skador på rottingflätning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 579