GLASSERVIS, 33 delar, "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-talets andra hälft3.

167653. GLASSERVIS, 33 delar, "Silvia", Ingeborg Lundin, Orrefors, 1900-talets andra hälft3.

1 karaff, 8 stycken vinglas höjd 14,5 cm, 12 stycken Whiskyglas, 12 st Sherryglas.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 789