BORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

16764. BORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Längd 100, bredd 65, höjd 75 cm.

Renoverat och kompleterat, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 591