Bestående bland annat av:
Skål, Tyskland, diameter ca 14 cm.
Sked, J Tostrup Oslo, svensk importstämpel, längd ca 15 cm.
Fat/Coaster med dekor av vapensköld, prisgravyr, Borgila, 1946, diameter ca 8,5 cm.
Total vikt (exkl lock med kork) ca 290 gram.
Slitage, gravyrer, bucklor.
Bestående bland annat av:
Slitage, gravyrer, bucklor.