PARTI SILVER, bland annat J Tostrup, Oslo, Norge.

167637. PARTI SILVER, bland annat J Tostrup, Oslo, Norge.

Bestående bland annat av:
Skål, Tyskland, diameter ca 14 cm.
Sked, J Tostrup Oslo, svensk importstämpel, längd ca 15 cm.
Fat/Coaster med dekor av vapensköld, prisgravyr, Borgila, 1946, diameter ca 8,5 cm.

Total vikt (exkl lock med kork) ca 290 gram.

Slitage, gravyrer, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående bland annat av:

Slitage, gravyrer, bucklor.

Antal besök: 1 045