ERIK OLSON. Färglitografi.

ERIK OLSON. Färglitografi.
1676366. ERIK OLSON. Färglitografi.

De stora gästabudet, signerad och daterad 77, bär dedikation, 27x30 cm, daterad.

Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 231