Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
CARSTEN HVISTENDAL. Landskapsvy. Olja på pannå. Signerad och daterad 41.
167632. CARSTEN HVISTENDAL. Landskapsvy. Olja på pannå. Signerad och daterad 41.
47 x 61 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
47 x 61 cm.
Göteborgs Auktionsverk
690