SKYLTSTÄLL med rakblad, ca 40 förpackningar, Omkring 1900-talets mitt.

167631. SKYLTSTÄLL med rakblad, ca 40 förpackningar, Omkring 1900-talets mitt.

Längd 30,3, bredd 8, höjd 27 cm
Bl a Palmolive, Gold Tex och Matador.

Slitage, färgbortfall, glas med nagg, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 561