GOLVLAMPA OCH RULLBORD (2) 1970-tal.

167628. GOLVLAMPA OCH RULLBORD (2) 1970-tal.

Lampan är i trä med mässingsdetaljer.
Höjd 143 cm, lampskärm diam 56 cm.

Bordets har skivor i trä (fanér) och ben i aluminium.
Längd 65 cm, höjd 37 cm, djup 30 cm.

Bruksslitage.
Lampa ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Lampa ej funktionstestad.

Garpenhus Hässleholm
Antal besök: 565