VAS, brons, Ystad Brons, Sverige.

1676272. VAS, brons, Ystad Brons, Sverige.

Höjd 11 cm, diameter ca 11 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 271