Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Övrig belysning
BORDSLAMPA, med plåtskärm, 1900-tal.
16758. BORDSLAMPA, med plåtskärm, 1900-tal.
Höjd ca 54 cm.
Slitage, skev skärm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 54 cm.
Slitage, skev skärm.
Auktionshuset Kolonn
1 031