BORDSLAMPA, med plåtskärm, funkis, 1900-tal.

16757. BORDSLAMPA, med plåtskärm, funkis, 1900-tal.

Höjd ca 50 cm.

Slitage, bucklig skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

Slitage, bucklig skärm.

Antal besök: 705