PALL, trebent, med lädersits, 19/2000-tal.

167578. PALL, trebent, med lädersits, 19/2000-tal.

Höjd ca 50 cm.

Smärre slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 50 cm.

Smärre slitage och fläckar.

Antal besök: 2 345