LJUSKRONA, trä och förgylld metall, barockstil, 1900-tal.

167549. LJUSKRONA, trä och förgylld metall, barockstil, 1900-tal.

6 st ljuspunkter
Höjd 66, diameter 64 cm.

Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st ljuspunkter
Höjd 66, diameter 64 cm.

Ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 732