BESTICKSSCHATULL, rokokostil, 1900-tal.

1675459. BESTICKSSCHATULL, rokokostil, 1900-tal.

Bredd 57 cm, djup 38 cm, höjd 59 cm.

Slitage och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 317