DAVID JONES. Väska, 2000-tal.

DAVID JONES. Väska, 2000-tal.
1674994. DAVID JONES. Väska, 2000-tal.

Höjd 28 cm utan handtag
Bredd 31 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm utan handtag
Bredd 31 cm.

Lätt bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 392