MATSALSBORD, Spanien, sent 1900-tal.

167496. MATSALSBORD, Spanien, sent 1900-tal.

Vitlack. Rund skiva på kolonnformad fot. Diameter 112, höjd 72 cm. Extraskiva 47 cm medföljer.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 562