SOFFBORD, "Triva Dura", Algot Törneman för Nordiska Kompaniet, signerad, numrerad 61/200. 1960-tal.

167480. SOFFBORD, "Triva Dura", Algot Törneman för Nordiska Kompaniet, signerad, numrerad 61/200. 1960-tal.

Emaljerad röd skiva. Stomme i lövträ. Längd 123, bredd 68, höjd cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 138