GUNILLA MANN. "Promenad på Norregatan", olja på duk, signerad Gunilla Mann.

167462. GUNILLA MANN. "Promenad på Norregatan", olja på duk, signerad Gunilla Mann.

21,5 X 26cm.

Gunilla Mann (Född 1947)

Gör en kostnadsfri värdering!

21,5 X 26cm.

Gunilla Mann (Född 1947)

Antal besök: 1 467