PIEDESTAL och PALL, 1900-tal.

PIEDESTAL och PALL, 1900-tal.
167454. PIEDESTAL och PALL, 1900-tal.

Vitmålade. Höjd 101 resp 59 cm.

Slitage, sprickor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor, märken.

Antal besök: 765