STEFAN MÅS PERSSON. Mixed media.

1674522. STEFAN MÅS PERSSON. Mixed media.

Boxinramad

Signerad samt signerad och daterad a tergo 2005

Mått 13,5 x 13,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boxinramad

Mått 13,5 x 13,5 cm.

Antal besök: 306