GEVÄR, "Lone Star Super Sharpshooter".

1674483. GEVÄR, "Lone Star Super Sharpshooter".

Repeater cap rifle, made in England
Originalkartong, mekanismen fungerar
Längd 71 cm.

Bruksslitage, kartong med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 71 cm.

Antal besök: 1 335